مرگ دلخراش 26 دانش آموز دختر در سفر راهیان نور

وقتی که در برنامه ریزی اینگونه سفرها ایمنی می شه هیچ نتیجه اش بهتر از این نخواهد شد:

فرماندار بروجن گفت: 26 دانش آموز دختر بروجنی در بازگشت از سفر کاروان راهیان نور از مناطق جنگی در سانحه تصادف فوت کردند.

فتاح کرمی در گفتگو با مهر اظهار داشت: کاروان راهیان نور استان چهارمحال و بختیاری با 10 ماشین در حال بازگشت از مناطق جنگی بوده که یکی از ماشینها دچار سانحه تصادف می شود.

همچنین مدیرکل حوادث غیرمترقبه خوزستان گفت: تعداد کشته‌ها از شامگاه جمعه تا صبح امروز هفت نفر اضافه شده است و از تعداد 19 نفر به 26 نفر رسیده است.

وی افزود: از این تعداد کشته 22 نفر دانش‌آموزان دختر و چهار نفر همراهان آن‌ها در اتوبوس بوده‌اند که این همراهان همگی مرد بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کشته‌ها به لردگان فرستاده شده است، تاکید کرد: کشته‌ها به لردگان فرستاده شده است و زخمی‌ها به شهر ایذه و سپس اهواز اعزام شده‌اند.

آملازاده با اشاره به اینکه همه زخمی‌ها به اهواز اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: تعداد 14 نفر از مسافران زنده مانده این اتوبوس به شهر اهواز اعزام شده‌اند و در بیمارستان‌های این شهر در حال مداوا هستند.

وی تاکید کرد: همه مسافران این اتوبوس دانش‌آموزان دختر دبیرستانی شهر بروجن هستند که تا کنون 26 نفر آن‌ها در اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده‌اند.

در ساعت 20 شامگاه جمعه اتوبوس حامل داشن‌آموزان بروجنی در جاده دهدز به دلیل نامعلومی به دره سقوط می‌کند. امدادرسانی با دو اتوبوس آمبولانس و 20 آمبولانس آغاز شده و در محل حادثه 19 نفر از مسافران این اتوبوس در دم جان خود را از دست داده بودند.

/ 0 نظر / 26 بازدید