6 کشته در تصادف آذربایجان شرقی / 4 معلم زن در میان قربانیان

برگرفته از سایت "عصر ایران"

تصادف عصر یکشنبه در استان آذربایجان شرقی 6 کشته برجای گذاشت که 4 نفر آنها معلم زن بودند.

 به گزارش عصرایران ، این حادثه بر اثر برخورد یک دستگاه نیسان با یک دستگاه پژو 405 در کیلومتر 5 جاده میانه - میاندوآب  در استان آذربایجان شرقی به وقوع پیوست که بر اثر آن 5 سرنشین پژو و یک سرنشین نیسان جان باختند.

به نوشته ایرنا، در این حادثه 3 زن معلم روستاهای چاراویماق و راننده مرد در دم جان باخت و یک سرنشین زن معلم و دو سرنشین نیسان به علت وخامت حالشان به بیمارستان میانه انتقال داده شدند. در بیمارستان سرنشین زن از پژو و راننده مرد نیسان جان باختند و دیگر سرنشین نیسان نیز به علت وخامت حال به بیمارستان تبریز اعزام شد.

6 کشته در تصادف جنوب تبریز/ 4 معلم زن در میان قربانیان

به گفته کارشناسان، علت حادثه بی احتیاطی و انحراف به چپ راننده نیسان اعلام شده است.
جاده های میانه یکی از حادثه خیزترین جاده های استان آذربایجان شرقی محسوب می شود.

شهرستان میانه با 180 هزار نفر جمعیت در 178 کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

اسامی معلمان زن

سایت خبری "صدای میانه" اسامی معلمان زن قربانی این تصادف را اعلام کرد: خانم ها خدیجه داوودی، رعنا مرسل لویی، معصومه رستمی و فاطمه فروتن از معلمان اداره آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق ساکن شهرستان میانه بودند که در راه بازگشت از مدرسه دچار این حادثه شدند.

مشایخی دبیر مدیریت بحران شهرستان میانه هم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: عدم وجود پایگاه امداد جاده ای در این مسیر باعث شد تا جسدها به سرعت از خودورها خارج نشود و امدادرسانی به موقع صورت نگیرد.

6 کشته در تصادف آذربایجان شرقی / 4 معلم زن در میان قربانیان (+عکس و فیلم)


حبیب حسینقلی‌زاده مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان‌شرقی هم در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری فارس در تبریز گفت: بر اثر این تصادف شاخ به شاخ چهار نفر در دم جان خود را از دست دادند و دو تن از سه ‌مصدوم نیز بعد از انتقال به بیمارستان و به دلیل شدت جراحات وارده کشته شدند.

وی مکان این تصادف را 15 کیلومتری مسیر میانه ـ میاندوآب اعلام کرد و افزود: این حادثه مرگ‌بار حوالی ساعت 14 به اورژانس گزارش شده است.

او با بیان اینکه دادن آدرس اشتباه به اورژانس 115 هم معمولا زمان امداد‌رسانی را با تاخیر مواجه می‌کند، از عموم شهروندان خواست در ارائه آدرس دقیق وقوع حادثه دقت کنند.

6 کشته در تصادف جنوب تبریز/ 4 معلم زن در میان قربانیان

/ 0 نظر / 40 بازدید